Dodavatelé

Střecha šindel

Již od založení naší firmy jsme snažili našim zákazníkům poskytovat ty nejlepší služby za nejlepší ceny, ale aby zároveň naše práce byla té největší kvality. S tím souvisí samozřejmě i spolupráce s těmi nejlepšími dodavateli materiálů a služeb v jejich oboru.

Naším prvořadým cílem tedy bylo vyhledat ty nejlepší dodavatele materiálů a poskytovatele služeb, abychom tak zaručili našim klientům, že jim bude poskytnuta ta nejlepší péče.

Není tedy náhodou, že tedy již od naše vzniku spolepracujeme s firmami věhlasných jmen, jako jsou Dektrade a.s., kteří jsou našim největšími dodavateli materiálů a střešních krytin, nebo Autoopravna Auto komplet, která se stará o bezproblémový provoz našich vozů.

<< Zpět na hlavní stránku

Dektrade

Dektrade

Největší prodejce stavebních materiálů v České republice. Pro naší firmu znamená našeho největšího a nejspolehlivějšího dodavatele produktů a materiálů potřebných k naší práci.

Od roku 2007 tato společnost provozuje i vlastní eshop se stavebními materiály.

Více informací o této firmě najdete zde.

Ravago CZ

Ravago CZ

Firma Ravago CZ je obchodní firmou s belgickým kapitálem a patří do velké evropské skupiny Ravago Holding.

Jedná se velkého dodavatele a distributora zejména polystyrénů, hydroizolačních a izolačních materiálů, obkladových fasádních a interiérových desek, apod.

Více informací o této firmě najdete zde.

Kontaktujte nás

ICV Izolace - kontakty

Prší Vám do bytu či domku a potřebujete opravu střechy? Rádi by jste měli na domku nové okapy a jiné klempířské prvky? Kontaktujte firmu ICV Izolace.