Hlavní stránka -> Aktuality

Rychlé kontakty

Telefon:
+420 603 163 366

Email:
info@opravy-strech.cz

Aktuality

Přinášíme vám stále aktuální informace o střechách, izolacích a všem, co by vás mohlo zajímat. Dozvíte se také aktuality o naší firmě.

Střechy Praha 2009

střechy praha

Každoročně pořádaný mezinárodní veletrh Střechy Praha dospěl v tomto roce do svého již 11. ročníku a my se tedy můžeme těšit na novinky ze světa renovací, oprav a izolací střech.

Ale jaký Vás zde bude čekat program a vystavovatelé, kde se výstava uskuteční po požáru Průmyslového paláce a jaké jsou další podrobnosti o tomto veletrhu? To vše najdete na našich stránkách.

Ochrana proti holubům

ochrana proti holubům

Holubi se stávají stále větším problém zejména pro obyvatele větších měst. Znečišťují střechy, balkony, ulice, občas dělají napředstavitelný hluk a v nejhorších případech roznášejí i závažné choroby.

Je toto i Váš případ? Také Vám neustále vadí holubi na Vašem balkoně, terase či střeše. Máme pro Vás několik výborných tipů, jak se s tímto problémem vypořádat.

Jak na zateplení střechy

zateplení střechy

Tepelné izolace střech jsou vhodným řešením zejména pro zimní období. Je však nutné myslet o něco dopředu a zateplení střechy s předstihem objednat u profesionální firmy. Ne každé zateplení se dá totiž provádět během zimy.

Vybrali jsme pro Vás spoustu užitečných informací a rad, jakou tepelnou izolaci by jste si měli vybrat právě Vy, jak se takové zateplení střechy provádí a co je zapotřebí.